SlimBrowser

Bu Windows için en hızlı web tarayıcısıdır; tüm reklamları engeller ve video indirme işlevi sunar. Tüm reklamları engelleyerek ve geliştirilmiş izleme korumasıyla gizliliğinize yapılan ihlalleri durdurabilir.

ADVERTISEMENT

Kritik ve güzel özellikler aynı şekilde, tüm bunları eklentilere ihtiyaç duymadan sizin için gerçekleştirir. Tamamen özelleştirilebilir araç çubuğu ve fare jesti desteği, daha az zamanda daha fazla iş yapmanıza olanak tanır.

Bunun ötesinde, Mozilla Firefox’un Gecko motoruna dayalıdır, böylece tüm Firefox eklentilerini/katkılarını kullanabilirsiniz. Desteklenen diller: İngilizce, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Fransızca, Rusça ve daha fazlası.

ADVERTISEMENT

SlimBrowser’ın Özellikleri

 1. Çoklu İplikli İndirme Yöneticisi
 2. Tek Tıklamayla Facebook Entegrasyonu
 3. Anında Fotoğraf Yükleme ve Fotoğraf Çerçevesi
 4. YouTube Videolarını MP4 ve MP3 olarak İndirme
 5. Web Sayfası ve Metin Çevirisi
 6. Rahatsız Edici Reklamları Engelleyen Reklam Engelleme
 7. Hava Durumu Koşulları ve Hava Tahmini
 8. Web Sayfası Ekran Görüntüsü (Tüm Sayfa veya Seçilen Alan)

Sistem Gereksinimleri ve Teknik Detaylar

 • Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows 7/8/10
 • İşlemci: Pentium IV veya daha yükseği
 • RAM (Bellek): 1 GB RAM (2 GB önerilir)
 • Boş Disk Alanı: 200 MB veya daha fazlası

SlimBrowser, hızlı gezinme deneyimi, reklam engelleme özelliği ve zengin özellik seti ile öne çıkan bir web tarayıcısıdır. Mozilla Firefox’un motorunu temel alarak, ekstra eklentilere ihtiyaç duymadan çeşitli görevleri gerçekleştirmenizi sağlar. Kullanıcı dostu arayüzü ve geniş dil desteği ile internet gezintilerinizi daha keyifli hale getirirken aynı zamanda gizliliğinizi korur.