Soluk Ay | En Son 2023

Pale Moon, size kendi içinde tamamen oluşturulan bir tarayıcıda gezinme deneyimi sunar. Bu bağımsız olarak geliştirilen kaynak, birkaç yıl önce Firefox/Mozilla kodundan çatal yapılarak oluşturuldu ve tarayıcının kararlılığını ve kullanıcı deneyimini artırmak için dikkatle seçilmiş özellikler ve optimizasyonlar içerirken, tam özelleştirme ve tarayıcıyı gerçekten kendi yapmanız için genişleyen bir uzantı ve tema koleksiyonu sunar.

ADVERTISEMENT

Mozilla, Windows için optimize edilmiş tarayıcı paketleri sunmuyor, bu da tarayıcınızı kullandığınızda hız ve verimlilik kaybedebileceğiniz anlamına gelir ve gerçek şu ki, çoğu insan tarayıcılarını sürekli kullanıyor! Bu durum değişmeli, işte Pale Moon projesi: Windows İşletim Sistemleri için özel olarak oluşturulmuş ve optimize edilmiş Firefox tarayıcıları. Tarayıcınızdan en yüksek hızı ve verimliliği elde etmeyi unutmayın!

Ayrıca, bu tarayıcı, çalışma şekli bakımından Mozilla Firefox ve SeaMonkey gibi Gecko tabanlı tarayıcılara oldukça yakın olsa da farklı bir düzen motoruna dayanmaktadır ve farklı bir özellik kümesi sunar. Uygulamada (minimal ödünlerle) resmi web standartlarına ve özelliklerine uygun olmayı amaçlar. Genel kullanım, performans ve Web’deki teknik gelişmeleri dengelemek için bazı özellikleri bilinçli olarak dışarıda bırakır.

ADVERTISEMENT

Pale Moon’un Özellikleri Modern işlemciler için optimize edilmiş Optimize edilmiş düzen motorumuza dayalı

(Goanna) Güvenli:

ADVERTISEMENT

Olgun Mozilla kodundan çatal alınmış ve en son güvenlik yamalarıyla düzenli olarak güncellenir Güvenli:

Ek güvenlik özellikleri ve güvenlik odaklı geliştirme Kullanıcı topluluğumuz tarafından desteklenir ve tamamen kar amacı gütmeyen bir proje Tanıdık, verimli ve tamamen özelleştirilebilir arayüz Tam temaları destekler:

Her öğenin tasarımında tam özgürlük Kolayca oluşturulan hafif temaları (skinleri) destekler Düzgün ve hızlı sayfa çizimi ve komut işleme Artan kararlılık:

Daha az tarayıcı çökmesi deneyimi yaşayın Birçok “eski” Firefox uzantısını destekler Artan sayıda Pale Moon’a özel uzantıyı destekler Mevcut web standartlarını geniş ve artan destekler