Brave Tarayıcı | 2023

Brave, Windows, macOS ve Linux sistemleri için geliştirilen ücretsiz bir Chromium tarayıcısıdır. Kullanıcılara interneti daha güvenli, daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde gezinme imkanı sunar. Güvenlik gözetilerek tasarlanmış olan Brave, otomatik olarak reklamları ve izleyicileri engeller, bu da onu daha hızlı yapar ve tercih ettiğiniz masaüstü işletim sistemine göre harika bir gezinme deneyimi sunar.

ADVERTISEMENT

Brave, tarayıcınızda istenmeyen içeriğin görünmesini engellediğinden, bu izleyicileri ve açılır pencereleri kullanıcı deneyiminizi yavaşlatmaktan korur. Aynı zamanda her kullandığınızda yüklenen verileri sınırlayan bir şekilde tasarlanmıştır. Bu bileşenler olmadan, ortalama bir tarayıcıdan daha hızlı çalışabilir, bu da internet deneyiminizi daha önce hiç olmadığı bir şekilde keyfini çıkarmanızı sağlar.

Popüler siteler genellikle birden fazla reklam ve site başına 70 kadar izleyici barındırır. Daha da kötüsü, çoğu önde gelen reklam engelleyici hala izleyicilere profil oluşturmanız için izin verir. Brave açık kaynaklıdır ve gizlilik odaklı, performans odaklı web pionerleri tarafından oluşturulmuştur. Birlikte gezinmeyi düzeltmemize yardımcı olun.

ADVERTISEMENT

Brave Tarayıcısının Özellikleri

  1. Chrome ve Safari’ye göre web üzerinde 8 kat daha hızlı gezinin.
  2. İstenmeyen içeriği indirirken artık veri ücreti ödemeyeceksiniz.
  3. Brave istenmeyen içeriği varsayılan olarak engeller ve sayar.
  4. Ödüller kazanın ve favori yayıncılarınıza geri verin.
  5. Brave, sizi takip eden yazılımları engeller.

Daha fazla gizlilik ve hız için Brave tarayıcısını kullanarak internet deneyiminizi geliştirebilirsiniz.